سلام ، به سایت شرکتی چوب ماهور خوش آمدید.

میدان استاندارد ، خیابان 28 شرقی پلاک 12
ایران ، کرج

درباره ما

مهمترین عاملی که باعث میشود که تولید کننده نتواند به تولید خود ادامه دهد نبود مواد اولیه است.
 گروه ما قصد دارد تا بتواند مواد اولیه به نام ام دی اف را تولید کند تا دغدغه تولید کنندگانی که از ام دی اف استفاده می کنند را از بین ببرد ما قادر هستیم که ام دی اف را تولید کنیم که قادر به رقابت با محصولات مشابه خارجی را داشته باشد. 
از ویژگی ام دی اف که در مجموعه ما تولید می شود می توان به کیفیت بالای آن اشاره نمود. ام دی اف در صنایع چوبی بسیار باب شده است و می توان به جرات گفت که  ام دی اف در بیشتر موارد به جای چوب طبیعی استفاده می شود قیمت مناسب و کیفیت بالای ام دی اف دلیل این امر می باشد و مجموعه ماهور چوب با افتخار به تولید ام دی اف پرداخته و قصد دارد که بهترین نوع ام دی اف را تولید کند و در این‌ راه به لطف خداوند و پشتکار نیروهای متخصص موفق خواهد شد که بتواند محصولی با کیفیت تولید کند و در اختیار هموطنان قرار دهد.
ام دی اف را می توان در ضخامتهای مختلفی تولید کرد هدف گروه ما تولید ام دی اف در ضخامتهای مختلف است یعنی ورق های ام دی اف را در ضخامتهای مختلف تولید کنیم و مجموعه ما قادر است که ام دی اف را در رنگهای مختلف و به نوبه ای هر رنگ که مشتری خواستار آن باشد را تولید کند گروه ما از بهترین نوع مواد و یا همان متریال برای تولید ورق های ام دی اف استفاده می کند.
امروزه باپیشرفت جوامع و تغییرات زیاد همراه با گسترش رقابت در زمینه های مختلف به ویژه در بازارها مشاهده میشود بنابر این علم به سلایق مختلف آگاهی به شیوه های مدیریت و استفاده از اجناس مناسب در فرایند تولید برای همه کشورها و شرکت ها و کارگاه هایی که درصدد هستند حضوری آگاهانه و موثر در بازار داشته باشند ضرورت دارد.
محصولات چوبی در کشورهای مختلف از جمله کشور ما دارای مصارف متعددی است بنابر این استفاده از مواد اولیه خام با کیفیت در تواید این محصولات ضروری است از طرفی دیگر باید از متریالی استفاده کرد که دارای تنوع بالایی در رنگ و طرح باشند تا جوابگویی علائق مختلف جوامع انسانی باشد.
در گذشته استفاده از چوب های طبیعی اوراق فشرده چوبی مانند تخته خرده چوب (نئوپان)تخته فیبر سخت و…. کاربرد وسیعی داشته است اما امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و  الگوی مصارف خانگی و اداری به سمت استفاده از محصولات چوبی از جنس ام دی اف رفته است.
وجود پتانسیل عظیم مصرف فراورده های ام دی اف لزوم بررسی روند تولید وارادات و صادرات این محصول را طلب می کند و توجه هر چه بیشتر تولید کنندگان ام دی اف به بهبود کیفیت تخته های تولیدی را می طلبد.